Karrier

Hogy lehetsz oktató:

Több városba is keresünk a tanfolyamainkhoz oktatót.
(OKJ-s Kézápoló és műkörömépítő és -vagy OKJ-s Lábápoló)
Az oktatásban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Nálunk lehetőséged van arra, hogy kitanuld az oktatás fortélyait.
Ha érdekel ez a nagyszerű munkakör, keresd fel egy rövid bemutatkozással az alábbi e-mail címre írva cégünket:
info@deja-vu.hu - a tárgy mezőbe kérlek, tüntesd fel: "szakoktató lennék"

Kaposvári műköröm alapanyag szaküzletbe TELJES munkaidőben eladót keresünk!

Amit kínálunk:
-stabil háttérrel rendelkező cég
-biztos havi megbeszéltek szerinti bér kifizetés
-kellemes munkakörnyezet
-fejlődési, előre lépési lehetőség
-fiatalos csapat

Amit elvárunk:
-műköröm alapanyagok alapszintű ismerete
-rugalmasság
-megoldás orientált hozzáállás
-terhelhetőség
-kommunikációs készség
-megbízhatóság
-kulturált megjelenés
-vevőközpontú hozzáállás
-office, egyéb számítógépes programok használata alapszinten

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, végzettség, B kategóriás jogosítvány előny de nem feltétel.
Küldd el fényképes önéletrajzod a helyimunka@gmail.com címre, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével (Kaposvár eladó).